Değerli ziyaretçimiz; olarak şirket veya şahsi her çeşit kişisel verilerinizin gizliliğine, güvenli işlenmesine özel bir önem veriyoruz. Soru, talep ve her çeşit görüşleriniz için web sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak veya çeşitli iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, müşterimiz olarak bizimle paylaştığınız bilgileri, iş ilişkimiz çerçevesinde gerektiğinde kullanabilir ve işleyebiliriz.

Söz konusu formun doldurulması ve öneri-istek-soru ve her çeşit çözümlerinizin alınması kapsamında işlenen kişisel verileriniz hakkında veri sorumlusu olarak sizi işbu Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni ile, ilgili mevzuat kapsamında bilgilendirmek isteriz.

Hangi Kişisel Verilerinizi İşliyoruz?

Web sitemiz, çeşitli iletişim araçları ile bizimle iletişim kurmak isteyen ilgililerin ad-soyad ve e-posta adresleri, telefon bilgisi ve iletilen mesaj kapsamındaki kişisel verilerini bilginiz dahilinde işliyoruz. Müşterilerimizle olan ilişkilerimiz kapsamında aldığımız diğer veriler de benzer şekilde işlenmektedir.

Kişisel Verilerinizi neden ve nasıl İşliyoruz?

İletişim kurduğunuz çeşitli iletişim kanalları ve özellikle web sayfamızda bulunan “İletişim” bölümünde yer alan İletişim Formu’nu doldurmanız akabinde, soru ya da talebinize cevap verebilmek, görüşlerinizi değerlendirmek ve bu kapsamda sizinle iletişime geçebilmek amacıyla kişisel verilerinizi işleyeceğiz.

Kişisel Verilerinizi Kimlere ve Hangi Amaçlarla Aktarabiliriz?

Yalnızca belirtilen Kişisel Verilerin işlenmesi amaçlarını yerine getirebilmek için gerekli olması halinde, iş ortaklarımız, diğer personelimiz, hizmet / destek / danışmanlık aldığımız üçüncü kişi firmalar ile ve gerekli hallerde kamu kurum ve kuruluşları ile yargı organlarıyla paylaşılabilecektir.

Kişisel Verilerinizi Hangi Yöntemlerle Topluyoruz?

Kişisel Verileriniz, web sitemiz üzerinden ilgili formların online olarak doldurulması yoluyla ya da farklı iletişim kanalları aracılığıyla (telefon numaramız ve e-posta adreslerimiz gibi) ya da iş ortaklarımız vasıtasıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanmaktadır. Talebinizi daha iyi anlayabilmek adına, sizinle iletişime geçebilir, otomatik ya da otomatik olmayan yollarla, yazılı ya da sözlü olarak da sizden ek bilgi de talep edebiliriz. Bu bilgiler de yalnızca belirtilen kapsamda işlenecektir.

Kişisel Verilerinize İlişkin Haklarınız Nelerdir?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca aşağıda belirtilen haklara sahip bulunmaktasınız:

SAYGILARIMIZLA

Fiyat Teklifi Alın

Aşağıdaki formu doldurun, kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Contact Information
Vehicle Information
Preferred Date and Time Selection