Açık Alanlarınızı Sistemlerimizle Yeniden Keşfedin

Bioklimatik Pergola Sistemi

Her Hava Koşulunda bioklimatik

4 Mevsim Kullanım

Her mevsimde üst düzey konfor sağlayan pergola sistemlerimiz, dış mekanlarınızı yılın her döneminde ideal bir yaşam alanına dönüştürür. Sıcak yaz günlerinden soğuk kış gecelerine kadar her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olan tasarımlarımızla, verandanızı veya bahçenizi dört mevsim boyunca korur. Yenilikçi teknoloji ve dayanıklı malzemelerle üretilen bioklimatik pergolalarımız, mevsim ne olursa olsun estetik ve koruma sunar.

Her Açıdan Konfor ve Kontrol

0-160 Derece Dönebilen Çapraz Paneller

Üst paneller kapalı konumda iken güneş ışığını keser. Ayrıca, güneş ışığının çarpma yönüne göre istenilen konuma sabitlenebilir. Bu sayede, hem içeriye temiz hava girişi sağlanır hem de güneşten korunma sağlanır.

Gece Boyunca Büyüleyici Atmosfer

RGB LED Işıklarla Aydınlatıldı

RGB LED ışık sistemi ile pergolanızın atmosferini istediğiniz gibi ayarlayın. Renk değiştirebilen LED ışıklar sayesinde, dış mekan alanlarınıza gece boyunca özel bir ambiyans katabilirsiniz. Enerji tasarruflu ve uzun ömürlü RGB LED ışıklar, pergolanızın estetiğini ve işlevselliğini artırır

Her Koşulda Konfor ve Koruma

4 Mevsim Koruma

4 mevsim kullanıma uygun Bioklimatik Pergola Sistemlerimiz, tam kapalı pozisyona getirilerek hem yağmurdan hem de güneşten korunma sağlar. Yağmur suyunu, entegre oluk sistemi sayesinde etkin bir şekilde tahliye ederek dış mekanlarınızı her koşulda korur.

3D Model İçerikli İframe

WhatsApp Konuşması Başlat

Fiyat Teklifi Alın

Aşağıdaki formu doldurun, kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Contact Information
Vehicle Information
Preferred Date and Time Selection