PERGOLA TENTE

ТЕХНОЛОГИЯ БЛОКИРОВКИ ТКАНЕЙ
ФУНКЦИЯ ДВИЖЕНИЯ ВПЕРЕД-НАЗАД И ОСТАНОВКИ ОДНОЙ КНОПКОЙ
СВЕТОДИОДНОЕ ОСВЕЩЕНИЕ
МОЩНЫЙ ДВИГАТЕЛЬ И СИСТЕМА СИНХРОНИЗАЦИИ
ПОЛНАЯ ПОСЛЕПРОДАЖНАЯ ПОДДЕРЖКА

Otomatik Pergola Sistemleri

ПЕРГОЛА

ТЕХНОЛОГИЯ БЛОКИРОВКИ ТКАНЕЙ
ФУНКЦИЯ ДВИЖЕНИЯ ВПЕРЕД-НАЗАД И ОСТАНОВКИ ОДНОЙ КНОПКОЙ
СВЕТОДИОДНОЕ ОСВЕЩЕНИЕ
МОЩНЫЙ ДВИГАТЕЛЬ И СИСТЕМА СИНХРОНИЗАЦИИ
ПОЛНАЯ ПОСЛЕПРОДАЖНАЯ ПОДДЕРЖКА

İzmir Otomatik pergola sistemleri

Açık havada keyifli vakit geçirmek için tasarlanmış bir yapıdır. Genellikle ahşap, metal veya alüminyum profillerden yapılan bir çatı ve direklerden oluşur. Pergolalar, genellikle bahçe, teras, veranda veya havuz kenarında kullanılan açık hava mekanlarını tamamlamak için kullanılır. Açık havada zaman geçirmeyi sevenler için ideal bir çözümdür. Güneşli günlerde gölge sağlamak ve aşırı sıcaklıklardan korunmak için kullanılabilirler. Ayrıca pergola, yağmurlu havalarda da kullanılabilen bir yapıdır, dış mekan alanlarınızı yağmurdan korumak için de kullanılır.

Pergolalar, farklı stillerde ve tasarımlarda mevcuttur. Bazıları yalnızca bir çatıdan oluşurken, bazıları duvarlarla veya perdelerle çevrili bir alana sahiptir. Açık havada oturma alanlarınızı tamamlamanın yanı sıra bahçenizin veya açık hava alanlarınızın güzelliğini de artırır. Estetik bir görünüm sunarken aynı zamanda işlevsel bir çözüm sunarlar.

OTOMATİK PERGOLA (OTOMATİK TENTE)

Pergola Tente

ОСОБНЯКИ ГЮЗЕЛЬБАХЧЕ ДУРУ

Pergola Tente

ДОМА ФЛАМИНГО В САСАЛИ

Otomatik pergola sistemleri, açık hava mekanlarınızda rahat ve keyifli bir yaşam alanı yaratmak için tasarlanmış akıllı bir çözümdür. Bu sistemler, güneşli ve yağmurlu havalarda dış mekanınızı kolayca kontrol etmenizi sağlar. Genellikle alüminyum profillerden yapılan ve özel bir kumaş ile çatıya sahip olan pergola sistemleri, özellikle yaz aylarında dış mekan alanlarınızda sizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilir.

Bu sistemler uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilebilir. Bazı sistemler ayrıca rüzgar sensörleri, güneş sensörleri ve yağmur sensörleri gibi otomatik sensörlerle de donatılmıştır. Bu sensörler, sistemlerin hava koşullarına göre otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlar. Otomatik pergola sistemleri, evler, restoranlar, kafeler, oteller ve diğer açık hava mekanları için idealdir. Estetik bir görünüm sunarken aynı zamanda işlevsel bir çözüm sunarlar.

Otomatik Pergola Sistemleri

Пергола, которая может применяться в ресторанах, кафе, торговых центрах, террасах, садах, патио, парковках, бассейнах или во многих областях, которые вы хотите использовать в помещении или над ним, с подвижным потолочным покрытием, которое может стоять взад и вперед или там, где вы хотите, с помощью одной кнопки, простого в использовании и не требующего обслуживания светодиодного освещения, это система, где вы можете создать приятные пространства в вашей жизни.

ЗАЩИЩАЕТ ОТ СОЛНЦА

pergola nedir

ОЧИЩАЕТ ВНУТРЕННИЙ ВОЗДУХ

pergola hava sağlığı

ЗАЩИЩАЕТ ОТ РОСЫ

pergola çiğ engeller

БЛОКИРУЕТ ДОЖДЬ

pergola yağmur dayanıklılığı

УСТОЙЧИВОСТЬ К СИЛЬНЫМ ВЕТРАМ

pergola rüzgar dayanıklılığı

ДОЛГОВЕЧНОСТЬ В УСЛОВИЯХ СНЕЖНОЙ ПОГОДЫ

pergola kar dayanıklılığı
Ayaklı Pergola
Ayaklı pergole
Asma pergole
pergole-tente
Asma pergole
DÜZCE İZGİN GARDEN PERGOLA

САД ДЮЗДЖЕ ИЗГИН

URLA VITAE EVLERİ Pergola

ДОМА УРЛА ВИТА

ÇANDARLI PERGOLA

ПЛЯЖНЫЕ ДОМА КАНДАРЛИ

KARŞIYAKA PERGOLA

КАРШЫЯКА КЬЮР ДЕ ЛИОН

MEHLER MARKA BLACKOUT TAVAN ÖRTÜSÜ
ПЕРГОЛА СВЕТОДИОДНАЯ

24 ВОЛЬТА ПОСТОЯННОГО ТОКА
150 МА
3,6 ВАТТА
СОЛНЕЧНЫЙ СВЕТ - БЕЛЫЙ - ЯНТАРНЫЙ
ДИММЕР

PERGOLA LED
ПОТОЛОЧНОЕ ПОКРЫТИЕ БЛЭКАВТ
850 грамм Blackout - это высоконагруженный холст полиэфирной группы, который обладает высокой прочностью на РАЗРЫВ И НЕ ПОДВЕРЖЕН АНТИФРАКТУРЕ (ИЗГИБУ/РАСТРЕСКИВАНИЮ). Это ткань, которая обычно используется в боксах грузовиков и на открытом воздухе для защиты сада от снега, воды и солнца.
Онa производится путем нанесения ПВХ-покрытия на 100% полиэстер панамского плетения.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТА

ВЫСОКАЯ ПРОЧНОСТЬ НА РАЗРЫВ
ЗАЩИТА ОТ РАЗРУШЕНИЯ (ИЗГИБ / РАСТРЕСКИВАНИЕ)
УСТОЙЧИВОСТЬ (СТОЙКОСТЬ ЦВЕТА)
ВЫСОКАЯ УФ-ЗАЩИТА
ОГНЕЗАЩИТНОЕ СВОЙСТВО
ПРОТИВОГРИБКОВЫЙ (АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЙ)
ГАРАНТИЯ

İZMİR PERGOLA
Pergola Samsung Led
ДИЗАЙНЫ, КОТОРЫЕ ПОВЫШАЮТ ЦЕННОСТЬ ВАШИХ ЖИЛЫХ ПОМЕЩЕНИЙ
URLA PERGOLA

ПТИЦЕЛОВЫ УРЛЫ

DOĞANBEY PERGOLA

ОСОБНЯКИ ДОГАНБЕЙ ГЕМИСУЙЮ

SASALI PERGOLA

ВИЛЛЫ САСАЛИ ПРИВАТУС

İZMİR PERGOLA (İZMİR TENTE)

İzmir Tente (İzmir Pergola)

SHOWROOM

Gölgede Yaşam, İzmir merkezli bir şirkettir ve özellikle açık hava mekanları için pergola, güneşlik, tente ve diğer gölge sistemleri üretmektedir. Firmanın amacı, müşterilerine yüksek kaliteli ve estetik açıdan hoş gölge sistemleri sunmaktır.

Gölgede Yaşam, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel gölge sistemleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için sürekli olarak yeni teknolojiler ve tasarımlar geliştirmektedir.

Firmamızın ürün yelpazesi oldukça geniş ve müşterilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı gölge sistemleri sunmaktadır. Örneğin, Otomatik Pergola Sistemleri, açılır-kapanır çatıları sayesinde her mevsim kullanıma uygun olan ve estetik bir görünüm sunan bir seçenektir. Ayrıca Alimünyum iskeleti, 3 Çeşit aydınlatma seçeneği ve Alman menşeili Mehler marka üst örtüsü ile konfor, zarafet ve sağlamlığı bir araya getirmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerinde yüksek kalite ve dayanıklılık sunmaktadır. Ürünlerin imalatında kullanılan malzemeler, son teknoloji ürünü makine ve ekipmanlarla işlenmektedir. Ayrıca, montaj ve servis hizmetleri de profesyonel bir yaklaşımla sağlanmaktadır. İzmir’de güneşten korunmak ve açık hava mekanlarını daha konforlu hale getirmek isteyenler için kaliteli, estetik ve özelleştirilebilir gölge sistemleri sunan bir firmadır.

İzmir’de otomatik pergola üreten bir firma seçmek istiyorsanız, öncelikle güvenilirlik, kalite, tasarım ve müşteri memnuniyeti gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir. İzmir’de faaliyet gösteren bir firma seçerken, internet üzerinde firma incelemeleri ve müşteri yorumları gibi kaynaklardan yararlanarak firmanın müşteri memnuniyeti ve kalite konularında nasıl bir sicile sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, bir firma, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyorsa, ürünlerinde garanti sunar ve montaj ve servis hizmetleri konusunda profesyonel bir yaklaşım sergiler. Bu, müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verilmesini ve sorunların çözülmesini sağlar.

Otomatik Pergola Fiyatları

Otomatik Pergola Fiyatları
Otomatik Pergola Fiyatları

Otomatik pergola fiyatları, birçok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu faktörler arasında pergolanın boyutu, yer, zemin gibi özellikleri ve montaj işçiliği gibi unsurlar yer alır. Extra yapılacak işlemlere göre fiyat değişmektedir.

Örneğin, daha büyük bir pergola daha fazla malzeme gerektirir ve daha uzun bir montaj sürecine sahip olduğu için daha yüksek bir fiyat maliyeti çıkmaktadır. Örneğin açılım ölçülerine göre kullanılan taşıyıcı malzeme özellikleri değişmektedir buda fiyatlandırma konusunda belirleyici bir sebeptir. Yerin konumuna göre kullanılacak olan çelik konstrüksiyon fiyatlandırmayı değiştirmektedir.

Gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takip edin.